Farma alpak

Chcesz skutecznie odprężyć się i jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę? W takim razie serdecznie zapraszamy do naszej alpakarni w Mikołowie na Śląsku! To miejsce oferuje mnóstwo atrakcji, dlatego możesz mieć pewność, że ani Ty, ani Twoje dzieci nie będziecie się nudzić nawet przez chwilę. Na farmie alpak poznacie sympatyczne zwierzęta, które umilą Wam swoim towarzystwem spędzony tutaj czas. Te urocze ssaki uwielbiają głaskanie oraz serwowane im przez ludzi przysmaki (zwłaszcza marchewki). Na terenie aplakarni można wykonywać zdjęcia, a kontakt z tymi miłymi zwierzakami przynosi wiele radości zarówno dzieciom, jak i starszym. Często stanowi też formę terapii rozmaitych dolegliwości fizycznych oraz psychicznych. Odwiedź naszą farmę alpak wraz ze swymi pociechami i przekonaj się, jak pozytywnie wpłynie ta wizyta na Wasze samopoczucie!

Alpakarnia Śląsk – różne atrakcje w zasięgu ręki

W naszej zagrodzie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić gościom różne rozrywki. Organizujemy tutaj m.in. warsztaty grupowe dla miłośników żyjących u nas zwierząt celem zapoznania uczestników z ciekawymi zwyczajami oraz zachowaniami tych ssaków. Nasza zagroda jest jedną z alpakarni na Śląsku, gdzie zaznajomisz się z ogólnymi zasadami żywienia i opieki nad alpakami. Poznasz także rozmaite zabawne historyjki i anegdotki na temat mieszkających na farmie trzech alpak rasy Huacaya o imionach Batman, Lord i Maui. Często odbywają się u nas także spotkania firmowe, podczas których goście mają okazję osobistego zapoznania się z naszymi podopiecznymi w specjalnie wydzielonej w tym celu strefie.

A może planujesz zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojej pociechy? Prowadzona przez nas alpakarnia znakomicie nadaje się do tego celu. Zarówno jubilat, jak i inni uczestnicy imprezy będą zachwyceni możliwością spędzenia czasu na farmie alpak w towarzystwie tych uroczych zwierząt.

Farma alpak – idealne miejsce na relaks

Zastanawiasz się, czy warto do nas przyjechać? Pobyt w jednej z alpakarni na Śląsku z dala od zgiełku miasta z pewnością pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Dostarczy także wielu niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom wycieczki. Nasza farma alpak to idealne miejsce na odpoczynek. Przekonaj się o tym

alpakarnia śląsk - Gryfne Alpaki