Spotkania z alpakami

Mieszkające na naszej farmie zwierzęta są miłe i przyjazne dla ludzi. Dlatego wzbudzają one ogromną sympatię, szczególnie wśród dzieci, które chętnie przyjeżdżają do nas w odwiedziny. Kluczowym punktem pobytu są zawsze spotkania z alpakami w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu. Można głaskać te urocze zwierzaki. Chętnie przyjmują także z rąk odwiedzających ulubione smakołyki, zwłaszcza marchewki. Jeśli tylko masz ochotę, możesz je zabrać na spacer po terenie zagrody. A może chcesz uwiecznić wyjątkowe chwile spędzone w ich towarzystwie za pomocą zdjęć albo filmików? Żaden problem! Możesz sobie zrobić zdjęcia ze zwierzętami, co pozwoli Ci na stworzenie wyjątkowej galerii fotek do rodzinnego albumu.

Warto wybrać się do nas nie tylko w zwykłe odwiedziny. Alpaki z naszej farmy będącej miejscem spotkań z tymi sympatycznymi zwierzakami stanowią również atrakcję organizowanych tutaj urodzin dla najmłodszych. Dzieci będą zachwycone możliwością zobaczenia „na żywo” i pogłaskania naszych podopiecznych. Wiele radości z pewnością sprawi maluchom również udział w karmieniu alpak.

Kontakt z alpakami – skuteczny sposób na wyeliminowanie stresu

Kontakt z alpakami oddziałuje pozytywnie na samopoczucie człowieka i jego nastrój. Jeśli zatem borykasz się z długotrwałym stresem i napięciem emocjonalnym, odwiedziny w naszej zagrodzie i spotkanie w odpowiednim miejscu z żyjącymi tutaj zwierzętami jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Umożliwi Ci to bowiem skuteczne zrelaksowanie się i zneutralizowanie towarzyszących na co dzień lęków. W towarzystwie naszych podopiecznych możesz przebywać przez długi czas, nawet jeśli jesteś uczulony na sierść, bowiem alpaki posiadają wełnę antyalergiczną.

Nasza farma jako miejsce spotkań człowieka i alpaki sprawdza się znakomicie z różnych powodów. Zapewnia zwierzakom optymalne warunki di życia i rozwoju. Osoby decydujące się na odwiedziny na tym obszarze są też zachwycone ciszą i spokojem, a także pięknem okolicznej przyrody. Tutaj można efektywnie odpocząć i nabrać sił do stawiania czoła kolejnym życiowym wyzwaniom.

Farma alpaki – zapraszamy w odwiedziny

Nie zwlekaj i już dziś wybierz się do nas z wizytą. Jesteśmy przekonani, że spotkania z alpakami w takim miejscu, jak nasza farma, świetnie wpłyną na Twój nastrój. W razie potrzeby w trakcie odwiedzin w zagrodzie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat mieszkających tu zwierząt.

spotkania z alpakami - gryfne alpaki